Юрій Бражник
_________________________________
Підприємець, громадський діяч
- Види діяльності: продаж нерухомості, будівництро та реставрація приміщень, інвестування в нерухомість
- Керівник штабу ПП Слуга народу з 2019 року
- Має розряд з греблі на байдарках
Біографія
Мама, Наталія Аркадіївна, все життя працювала на заводі. Батько, Юрій Васильович, працював водієм у колгоспі. Через життєві обставини, з двох років мене виховувала сама мама.

Дитячі та юнацькі роки минули в Полтаві. У 1991 році пішов навчатися в Полтавську середню школу №22. Після дев'ятого класу вступив до Полтавського Будівельного технікуму транспортного будівництва, який закінчив із відзнакою за спеціалізацією "Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання". Після технікуму продовжив навчання в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті за цією ж спеціалізацією.

Згодом отримав вищу юридичну освіту в Національному юридичному університету імені Ярослава Мудрого. Два роки тому вступив до Національної академії державного управління при Президентові України на факультет управління містом, яку закінчив у 2019 році.

Протягом дев'яти років, з 2007 до 2016, працював спеціалістом відділу логістики у товаристві з обмеженою відповідальністю "Укрзернотранс-К". У 2008 році відкрив власну справу. З того часу, як би не було важко, але йшов далі та не припиняв займатися підприємницькою діяльністю. Уже реалізував себе у таких напрямках: продаж нерухомості, будівництво, реконструкція приміщень, інвестування.

Паралельно з робочими справами, 2016 року успішно пройшов навчання у школі психології Людмили Черненко. Вважаю, аби встигати за світом, необхідно вчитися новому впродовж усього життя, тому 2017 року навчався в центрі розвитку малого бізнесу Master of Business System у Львові. Крім того, вже 2018 року пройшов навчання в школі директорів Наталії Капцової в Одесі.

Політикою почав займатися у 2019 році, коли Володимир Зеленський вирішив балотуватися на посаду президента України. Спочатку був звичайним волонтером, а вже згодом призначений довіреною особою кандидата на пост президента України Зеленського Володимира Олександровича у 145 одномандатному виборчому окрузі.

На парламентських виборах 2019 року був уповноваженою особою політичної партії "Слуга Народу".

З 10 червня 2020 року і дотепер — керівник Полтавського обласного штабу політичної партії "Слуга Народу".

Але найважливішим досягненням всього мого життя є родина. Моя дружина Ірина працює приватним підприємцем. У 2016 році вона подарувала мені донечку Дарину. Попри завантаженість на роботі та насичений ритм життя, завжди знаходжу час для своїх дівчат, адже час з родиною — безцінний.

Родина, робота й навчання — встигнути все неможливо, але спробувати варто. Важливо правильно розпланувати свій час та отримувати задоволення від того, що робиш. А найголовніше — бути відкритим для нового досвіду. І не забувати, окрім повсякденних справ і обов'язків, приділяти час рідним.

Народився 20 грудня 1985 року, в місті Полтава у родині робітників.