Олександр Дербеньов
_________________________________
Підприємець
- Голова Наглядової ради торгового дому «ЦУМ»
- Заступник голови Громадської ради при Подтавській обласній державній адміністрації
- Заступник голови Полтавської міської організації роботодавців
Біографія
Закінчив Полтавську загальноосвітню школу № 28. Має дві вищих освіти. Спочатку навчався у Полтавському вищому зенітно-ракетному училищі імені Ватутіна. Потім проходив військову службу, а у 1992 році був звільнений у запас. З відзнакою закінчив Національну академію внутрішніх справ та здобув кваліфікацію юриста. У 2001 році склав кваліфікаційні іспити та отримав право на заняття адвокатською діяльністю.

З 1992 року по 2001 рік працював у правоохоронних органах. З 2001 до 2005 року працював викладачем кримінального права у Полтавському інституті економіки і права. З 2001 до 2005 директор, а з 2005 до 2006 — голова біржового комітету Центральної товарної біржі Полтави.

З 2007 до 2011 член Громадської ради при Головному управлінні МВС України в Полтавській області. В період 2011-2012 працював на посаді начальника юридичної служби товариства з обмеженою відповідальністю "Полагросервис".

Уже протягом 6 років — голова Наглядової ради торгового дому "ЦУМ". Заступник голови Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації та заступник голови Полтавської міської організації роботодавців.

Помічник народного депутата України Дмитра Нальотова.

Одружений, має двох дорослих доньок Олександру та Анну.

Життєве кредо: "Найкраще про людину говорять її вчинки".

Олександр Дербеньов — голова Наглядової ради торгового дому "ЦУМ". Заступник голови Полтавської міської організації роботодавців.

Живе та працює в Полтаві. Закінчив Полтавську загальноосвітню школу № 28. Має дві вищих освіти. Навчався у Полтавському вищому зенітно-ракетному училищі імені Ватутіна та Національній академії внутрішніх справ, яку закінчив з відзнакою.

Помічник народного депутата України від партії "Слуга Народу" Дмитра Нальотова.

Одружений. Має двох дорослих доньок Олександру та Анну.

Переконаний, що найкраще про людину говорять її вчинки. Уже зараз готовий змінювати Полтаву, щоб кожному жителю було комфортно та затишно.

Народився 10 грудня 1963 року, в місті Кременчуг.