Сергій Іващенко

Будівельник, підприємець,
громадський діяч

Власник та директор ТОВ «Будівельна Компанія "Комбінат Виробничих Підприємств"».
Забудовник мікрорайонів «Садовий» та «Фемілі парк».


Президент аматорського футбольного клубу «Полтава».


Один із лідерів Полтавської міської організації роботодавців та Полтавської асоціації бізнесу.
Батьки
Мама, Віра Лаврентіївна, усе життя працювала вчителькою початкових класів. Нині — пенсіонерка. Батько, Василь Павлович, працював механіком районного дорожнього відділу.

Освіта
З 1981 до 1986 року навчався у Харківському інституті інженерів транспорту на факультеті управління процесами перевезення.

Перша робота
З 1986 року працював на залізниці, пройшовши шлях від чергового по станції до маневрового диспетчера та головного інженера станції.

Строкова служба
З 1986 до 1988 року служив у лавах Збройних сил: спочатку — у спеціалізованій інженерно-саперній бригаді (12-а «афганська рота»), згодом — у танковій дивізії в Калінінградській області. Закінчив службу у ранзі сержанта. Через пів року, пройшовши курси офіцерів запасу, отримав звання молодшого лейтенанта.
Сім'я
1984 року, під час навчання в інституті, одружився зі своєю однокурсницею Іриною Анатоліївною. 1985 року у них народилася дочка Світлана.

Дочка
Світлана Селецька живе у ЖК «Садовий», працює менеджеркою зі збуту у ТОВ "БК КВП". Її чоловік Роман — корінний полтавець. У сімейному бізнесі Роман очолює відділ збуту. 2014 року у них народилася дочка Аня. Вона відвідує дитячий садочок, збудований її дідом.

Молодший син
Сергій народився 1990 року. Закінчив Полтавський університет економіки та торгівлі, факультет економічної кібернетики. Здобувши вищу освіту, він також долучився до сімейного бізнесу. Одружений. Разом із дружиною Людмилою виховують двох дітей: Іву (6 років) та Олега (1 рік).
Біографія
Народився 29 січня 1964 року у селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області у родині сільської інтелігенції
Досвід
Власна справа
З 1993 року почав займатися індивідуальним підприємництвом. У 1993 – 1994 роки був заступником директора підприємства «Горизонт», що спеціалізувалося на будівельно-монтажних роботах, монтажі обладнання. 1994 року започаткував власну справу та створив приватне підприємство ІСВ.
Комбінат виробничих підприємств
1999 рік — початок інвестицій до ВАТ «Комбінат виробничих підприємств». Завдяки новій програмі розвитку підприємство вдалося врятувати від банкрутства, віддати всі борги, модернізувати виробничу базу. 2003 року Сергій Іващенко почав викуповувати частку акцій інших акціонерів. Згодом він став директором та одноосібним власником мажоритарного пакета акцій підприємства.
Будівництво житла та робочі місця
До 2009 року тривала радикальна модернізація заводу. З 2010 року підприємство почало будувати житло. Нині у будівельній компанії «Комбінат виробничих підприємств» працюють 260 людей. На підприємстві активно впроваджують програми колективно-соціальної відповідальності.
ЖК «Садовий»
2013 року почали будувати принципово новий для Полтави житловий комплекс — «Садовий». А це — 10 гектарів землі, 2000 квартир, 5000 мешканців, сучасна комунальна інфраструктура, дитячий садочок із басейном, дубова та липові алеї, спортивні та дитячі майданчики, фельдшерсько-акушерський пункт, світловий фонтан.
Галерея