В'ячеслав Тютюнник
_________________________________
Громадський діяч, економіст, підприємець
- Директор ТОВ «Безпека доріг»
- Голова правління ОСББ будинку по вул.Соборності, 40 В
Біографія
У 1997-2000 роках навчався в Полтавському університеті споживчої кооперації України на факультеті «Міжнародні економічні відносини».
Потім переїхав до Великої Британії, де з 2000 року навчався у мовному коледжі.

У 2005 році повернувся до України та здобув вищу освіту в Полтавському університеті споживчої кооперації України зі спеціальності «Фінанси».

З 2008 року почав підприємницьку діяльність.

У 2013 році мене обрали на посаду голови правління ОСББ будинку за адресою: Соборності, 40-В. Очолюю ОСББ на громадських засадах і до теперішнього часу. Разом із мешканцями ми доклали чимало зусиль, аби наш будинок та прилегла територія стали більш охайними та безпечними.
Живучи за кордоном та багато подорожуючи, мене надихнули досконалі та безпечні європейські дороги. Виникло бажання досягти такого високого рівня й у Полтаві. Тому з 2018 року я став директором ТОВ «Безпека доріг». За 2019 рік моя команда облаштувала близько 200 пішохідних переходів. 3 2020 року популяризуємо встановлення сучасних світлофорів та дорожніх знаків, радарів швидкості, вставок розмічувальних дорожніх, які рятують життя водіїв та пішоходів. Маю в планах і надалі розвивати дорожню інфраструктуру, аби на полтавських дорогах було зручно і безпечно.
Сімейний стан: одружений, виховую доньку.
Народився 2 березня 1980 року, в місті Полтава.