Стрічка новин

Привітали дітей з новорічними святами

«Діти — наше майбутнє. Спортивні та здорові діти — наше краще майбутнє. Тому хочеться підтримати зараз, коли вони всі ще на старті. Мені здається, це дасть гарний результат.  Не сумніваюся, що більшість тут — майбутні чемпіони, адже ви б бачили, з яким азартом змагалися навіть наймолодші», — сказав Сергій Іващенко.

Привітати дітей прийшов і член «Команди змін» Антон Ярмолюк.Участь у чемпіонаті взяли 150 спортсменів з Кременчука, Хоролу, Миргорода, Лубен та Полтави. Наймолодшим учасникам  — лише шість років. Усі отримали новорічні подарунки, переможці — ще й медалі та грамоти.

Сергій Іващенко також привітав з новорічними святами дітей АТОвців, що загинули у війні. Щороку АТОвці шукають можливостей по-особливому привітати сім'ї побратимів із новорічними святами.

«Ми завжди допомагаємо своїм побратимам, їхнім сім'ям. Хто не повернувся з війни, знайте, тепер ми будемо вашою підтримкою та опорою», — сказав Тарас Лелюх, учасник бойових дій, представник руху ветеранів України.

Сергій Іващенко не вперше долучається до проведення таких заходів, адже переконаний: у кожного із цих дітей — успішне майбутнє, варто лише їх підтримати.