Стрічка новин

Встановили воркаут-майданчик на Браїлках

Згодом тут буде повноцінна спортивна зона, де усі охочі матимуть змогу відпочивати та тренуватися. На жаль, далеко не у всіх мікрорайонах є така інфраструктура.«Одна із серйозних проблем нашого міста — відсутність інфраструктури для відпочинку та спорту, коли немає парків, спортивних та дитячих майданчиків. У парку на Браїлках ми поступово почали розв’язувати цю проблему: спочатку тут з’явився спортивний майданчик, завдяки Сергію Васильовичу ми почали розвивати спортивну зону», — сказав депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков.

Завдяки «Карті змін» за досить короткий проміжок часу вдалося реалізувати безліч проєктів, що їх потребували полтавці.

«Карта змін, започаткована нами, — це найперше інструмент комунікації полтавців із владою. Це — бачення полтавців того, як має розвиватися наше місто. Влада повинна прислухатися до цього. Цей проєкт — не на один день, не на один місяць, він є довгостроковим. Те, що зараз ми робимо за Картою змін, воно працює і воно має працювати й надалі», — сказав лідер фракції «Команда змін» політичної партії «Слуга Народу».

Тому учасники «Команди змін» сподіваються, що карта — з усіма позначеними на ній проблеми полтавців — буде взята до уваги, а запропоновані зміни якомога швидше будуть втілені у життя.