Стрічка новин

«Команда змін» розв’язала проблему двадцятирічної давності

Постійна небезпека для пішоходів, дах, що протікає, та брили льоду взимку. Такі проблеми мали мешканці будинку на вул. Шведській, 20 через старий кран, що майже 20 років залишався на даху.



«Дах ремонтували востаннє ще за радянських часів. Напевно, тоді цей кран встановили, щоб підіймати вантажі. Це дуже небезпечно навіть для людей, що проходять попід будинком», — сказала Ольга Короткова, мешканка будинку на вул. Шведській, 20.
Мешканці будинку вже неодноразово зверталися до міської влади з проханням про демонтаж. Але ніхто так і не допоміг.

«Ми протягом понад трьох років писали листи. А тут нам миттєво все зробили. Радує і дивує», — розповіла ще одна мешканка будинку Вікторія.

Тож звернулися до Сергія Іващенка.

«Вирішили їм із цим допомогти — демонтувати цю металеву конструкцію, а також розібрати на даху цегляну стійку, що може впасти у будь-який момент на тротуар», — пояснив Сергій Іващенко.

За день біля будинку з'явилася важка техніка та робітники, які демонтували старий кран та частину зруйнованої огорожі.

Про цю проблему містян дізналися завдяки «Карті змін» Полтави, сказав її учасник Антон Ярмолюк. Мешканці будинку розповіли про аварійний кран на даху саме через онлайн-платформу. Члени «Команди змін» відреагували оперативно — уже незабаром люди мали безпечну покрівлю.

Старий кран планують здати на металолом, а отримані кошти витратити на доброустрій прибудинкової території.