Стрічка новин

Сергій Іващенко зустрівся з журналістами

Перше запитання стосувалося подальшої долі будівлі кінотеатру. Сергій Іващенко сказав, що будівлю однозначно потрібно відновлювати. Питання лише у тому, чи покарають тих, хто так цинічно та зухвало поставився до історичної спадщини міста.

«Коли кажуть, що реставрувати потрібно бюджетним коштом, то я хочу всім нагадати: бюджетних коштів як таких немає, це — гроші платників податків, кожного з нас. І тоді у мене виникає питання: а хто винен у тому, що згоріла ця історична будівля? Чому, всупереч рішенню суду, орендарі не покинули приміщення? Чому, всупереч приписам пожежників, в історичному приміщенні продовжували працювати розважальні заклади? Чому взагалі дозволили прибудувати ресторан до історичної будівлі? Тому я вважаю, що — частково чи повністю — оплатити реставрацію мають орендарі та інші винуватці того, що сталося», — сказав Сергій Іващенко.

Відновлення будівлі, за словами Іващенка, займе не один рік. Коштувати це може кілька десятків мільйонів гривень.

Іващенко також розповів журналістам про те, що нині його фракція формує демократичну більшість та веде переговори з «Рідним містом», «Європейською солідарністю», «Свободою», «Партією простих людей». Об’єднання ж із Мамаєм — неможливе. Адже останній прийшов до влади зовсім не для того, щоб змінювати Полтаву на краще.

Суперечить цінностям «Команди змін» і купівля підтримки за посади. Тож торгуватися ніхто не буде. Посади мають обіймати ті, хто дійсно цього заслуговує.